PAYLAŞ

SBM Mobil Sigorta Sorgu Uygulamasını Yayına Geçirdi

Sayın Üyemizin Dikkatine,

Konu: Mobil Sigorta Sorgu Uygulaması Hakkında
Tarih: 14.08.2014
Sayı: 2014-10538

Merkezimizin 2014 yıldız projelerinden biri olan "Mobil Sigorta Sorgu” uygulaması kullanıma açıldı.

"Mobil Sigorta Sorgu” artık App Store’da yayında. Çok yakında da Android için Google Play Store’da olacak.

SBM bu uygulama ile web sitesi üzerinden sunduğu online işlem hizmetini bir adım daha ileriye götürdü ve akıllı telefonlara taşıdı. Poliçe sorgulamada kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayacak uygulama artık App Store’dan indirilebilir.

SBM’nin sağladığı birçok online işlemi içinde barındıran "Mobil Sigorta Sorgu” uygulaması ile poliçe, acente, eksper, kaza tutanağı, eksper atama vb. işlemler artık akıllı telefonlardan da yapılabilmektedir.

Uygulama ile Hangi Poliçe Sorgulamaları Yapılabiliyor?

"Mobil Sigorta Sorgu” ile profil ve poliçe bilgileri girilerek birçok sigorta sorgu işlemi akıllı telefonlardan yapılabiliyor.

Trafik ve Kasko Poliçeleri, Hayat sigortaları, Seyahat ve Sağlık Poliçeleri, Yeşil Kart, Taşımacılık ve Koltuk Poliçeleri sorgulanarak poliçe bilgileri kontrol edilebilir.

Eksper Raporları Akıllı Telefonlarda!

Artık eksperin aracınızın onarımı ile ilgili belirlediği tüm detaylara ulaşmak çok kolay. Plaka, kimlik numarası ve hasar tarihi girilerek eksper raporu bilgilerine ulaşılabilir. Ayrıca eksper atama işlemi de artık "Mobil Sigorta Sorgu” ile yapılabilecek.

En Yakın Acente ve Eksper Nerede?

Acente sorgulama adımı ile en yakındaki acente bulunabilir, iletişim bilgileri görülebilir ya da acenteye nasıl ulaşılacağı ile ilgili olarak harita yardımı alınabilir. Aynı şekilde eksper bilgilerine ulaşmak da mümkün.

Kaza Tespit Tutanaklarını Takip Edin!

Kaza tespit tutanaklarının son durumu anlık olarak takip edilebilir ve sonuçlanan dosyaların kusur oranları uygulama üzerinden öğrenilebilir. Ayrıca yönetmelikler ile belirlenmiş kurallar çerçevesinde sonuç kusur oranlarına mobil uygulamamız aracılığı ile itiraz edebilir.

"Mobil Sigorta Sorgu” uygulaması ve önümüzdeki dönemde devreye almayı planladığımız "Mobil Kaza Tutanak” uygulaması ile birlikte yeni mobil uygulamalarımızın Sigortalılara ve Sektörün tüm paydaşlarına olumlu katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Konuyu önemle bilgilerinize arz ederiz.

NOT : Uygulamayı App Store‘ da "Mobil Sigorta Sorgu” yu aratarak veya aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/tr/app/mobil-sigorta-sorgu/id905999796?l=tr&mt=8

Saygılarımızla,
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi
Bu sayfa en son 15.08.2014 tarihinde güncellenmiştir.

PAYLAŞ