PAYLAŞ

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği Olağan Genel Kurul Seçim Sonucu

24.06.2021 tarihinde Derneğimizin Olağan Genel Kurulu Radisson Blu Otel Toplantı Salonu İstanbul, Şişli, 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Caddesi No:2 adresinde, meslektaşlarımızın katılımı ile gerçekleşmiştir. Genel Kurula katılarak Mesleğimize sahip çıkan bütün meslektaşlarımıza can ı gönülden teşekkür ederiz.

Genel Kurulun Açılış Konuşması ve Divan seçiminin ardından, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetçi Raporu okunmuştur. Raporlar üzerinde yapılan görüşmeler sonrası Yönetim Kurulu ve Denetçilerin ibrası gerçekleşmiştir.

Genel Kurul Olağan Gündemi içerisinde yer alan tüzük değişikliği maddeleri okunarak maddelerin eski ve yeni halleri izah edilmiş, değişikliklerin tamamı oybirliği ile kabul edilmiştir.

Toplantının devamında sırası ile SEDEV Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı Başkanı Sayın Tamer TOPAL ve TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi SEİK Başkanı ve Dernek Başkanımız Sayın Ahmet Nedim ERDEM Divan Kurulu' ndan söz alarak konuşma yapmışlardır.

Sayın Tamer TOPAL Vakfın çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunmuş, Sayın Ahmet Nedim ERDEM de SEİK ve TÜSED' in 2018 - 2021 yılları arasındaki çalışma ve faaliyetleri ile geleceğe yönelik strateji ve hedefler hakkında genel kurula bilgiler vermiştir.

Konuşmalar sonrası seçimlere geçilmiştir.

Mevcut Dernek Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM' in tek aday olduğu seçimde 104 üyemiz oy kullanmış, tamamlanan oy kullanma süreci sonrasında yapılan sayımda 104 adet mevcut blok liste ile Başkan Sayın Ahmet Nedim ERDEM 4. Döneminde de güven tazeleyerek dernek başkanlığına yeniden seçilmiştir.

Sayın Ahmet Nedim ERDEM konuşmasında mevcut hedeflerde önemli yollar kat edildiğini, eksperler için önemli kazanımlar sağlandığını ifade ederek "yeni dönemde de hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarımız, omuzlarımıza yüklenmiş olan sorumluluğun bilinci, vermiş olduğu kuvvet ve hedeflerimizi yerine getirme inancı ile devam edecektir, amacımız mesleğe katkı sağlamak olup bu doğrultuda tüm meslektaşlarımızın görüş ve desteklerine ihtiyacımız var, bugün olduğu gibi bundan sonra da mesleğimize sahip çıkarak, tüm meslektaşlarımız ile birlik, bütünlük ve sektörünün tüm aktörleri ile birlikte uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” demiştir. Sayın ERDEM mesleğin geleceği ve teknoloji ile uyumuna çok önem verdiklerini, yeni dönemde özellikle bu yöndeki çalışmalarının artarak devam edeceğini de beyan ederek konuşmasını tamamlamıştır.

Seçimlerin, mesleğimize ve sigortacılık sektörüne hayırlı olması diler, yönetimine seçilen ve kurullarda görev alan arkadaşlarımıza yeni görev döneminde başarılar dileriz.

BAŞKAN
Ahmet Nedim ERDEM

YÖNETİM KURULU

ASIL

YEDEK

Fikret GÜLBAHAR
Selim KESİCİ
Pınar AKSOY
Adem İREN
Savaş BOZDEMİR
Oğuz Vasıf İPKİN
Cihangir YASAN
Sezai Seçkin DURAHİM
Gökmen HACIALİOĞLU
Ulaş ERDOĞAN
Bülent KABACAN
Levent KILIÇ
Mustafa Yaşar ERDOĞAN
Mehmet Berk EROZAN
Duran Eren KERİM
Cem BALKAN
Fırat ÜNMERİÇ

Doğan DEMİR
Şeyda TÜFEK
Kıvanç BAYAR
Cemalettin BALLICA
Mehmet Sühan POLAT
Bülent YÜCE
Müge KANDEMİR
Gıyaseddin SACAN
Ali ÇAKIR
Ali SEMİRGİN
Mehmet Levent YENERTÜRK
Murat SALMAN
Güvenç BARDAKÇI
Mustafa Kemal GÜNGÖR
Nurhan ÜNAL
Çağlar AYDOĞAN
Barbaros GİRGİNER

DİSİPLİN KURULU

ASIL

YEDEK

Hacı Salih ŞENTÜRK
Mustafa TOSUN
Safer Sabri ALUS
Metin Oktay ÖZEL
Mehmet Talat HALİMOĞLU
Celal AKSU
Turgut ATİLLA
Ali AKGÜN
Yusuf ARMAĞAN
Nurettin DOĞANAY
Onur Dağhan ŞAHİN
Burak Soydan AKÇAY
Serkan Okan GÖKEER

Şaban GÖREN
Haluk ÖNDER
Barbaros Tevfik NİLGÜN
İbrahim ERGİN
Aydın GENEL
Ümit ATLIHAN
Vakkas GÖÇMEN
Hakan ALDIRMAZ
Ahmet Vedat ÖZDEMİR
Zülküf KÖRKUYU
Uluğ ÜRÜN
Mehmet BEKOĞLU
Berjan EYİGÜN

DENETLEME KURULU

ASIL

YEDEK

Okan AYAZ
Hikmet Erhan ARPINAR
Muhittin Şükrü ARAL

Alaettin KISA
Ergin DURGUT
Furkan BÖLÜKBAŞI

SİCİL KURULU

ASIL

YEDEK

                               Ümit YILDIRIM
                              Bahri YILDIRIM
                              Levent GÜNDAY

Erhan KÜLÜK
Selahattin Eyüp ŞİMŞİR
Yaşar AÇIKGÖZİlgili Fotoğraflar

Bu sayfa en son 25.06.2021 tarihinde güncellenmiştir.

PAYLAŞ